Na terenie obiektu znajduje się zadaszona arena jeździecka o wymiarach 30m x 70m dostępna przez cały rok. Oferujemy oczywiście możliwość skorzystania z lekcji jazdy konnej.

Specjalnie dla naszych gości uruchomiliśmy strefę spa, w której proponujemy: wannę z przeciwprądami, saunę suchą i mokrą, nowocześnie wyposażoną siłownię.

Apartamenty zlokalizowane są na najwyższej kondygnacji budynku – każdy z nich pozwala na rozkoszowanie się rozległym widokiem na okoliczne tereny zielone.

NOWOŚĆ

Ośrodek Campoverde oferuje kąpiele w balii zewnętrznej na łonie natury!

Rekreacja

Campoverde położone jest w sąsiedztwie Krajobrazowego Parku Wzniesień Łódzkich w otoczeniu zielonych pól z dala od zgiełku miasta. Zaplecze obiektu, jak i otaczający teren dają nieograniczone możliwości organizacji różnego rodzaju imprez integracyjnych w zależności od potrzeb Gości, w tym m.in:

Karaoke

Gra w bulle

Live cooking

Nordic walking

Pokaz iluzjonisty

Nauka jazdy konnej

Wypożyczalnia rowerów

Przejażdżki bryczkami lub saniami

Pokazy jazdy konnej w stylu western

Przejażdżki quadami lub autami terenowymi

Sezon grillowy

Pyszne grillowane warzywa czy klasyczna karkówka z grilla to tylko niektóre smakołyki, którymi zachwycają się nasi stali bywalcy. Aby podnieść poziom zaspokojenia kubków smakowych tegoroczne menu uzupełniamy daniami z dziczyzny. Na życzenie chętnie przygotujemy także pieczonego na rożnie świniaka lub oczywiście dzika. Z przyjemnością zorganizujemy dla Ciebie niezapomniane spotkanie rodzinne lub firmowe w wyjątkowo zielonym otoczeniu ośrodka Campoverde.

Pieczywo

Zupa gulaszowa

Bigos tradycyjny

Bigos z dziczyzną

Żurek z kiełbasą

Kwaśnica z boczkiem

Sos czosnkowy, barbecue, musztarda, ketchup

Szaszłyk warzywny, drobiowy i wieprzowy z warzywami

Pstrąg z masłem koperkowym lub czosnkowym

Karkówka marynowana, kiełbasa, kaszanka, pałeczki z udka kurczaka, żeberka, smalec tradycyjny

Atrakcje hotelowe