Centrum Szkoleniowo Konferencyjne Łódź

Centrum konferencyjno wypoczynkowe Campoverde jest położone na obrzeżach Łodzi, na terenie Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich. Oferujemy sale konferencyjno-bankietowe. W obiekcie znajdują się dwuosobowe pokoje noclegowe o wysokim standardzie oraz apartamenty z jacuzzi. O podniebienia naszych gości zadba szef kuchni serwujący dania kuchni śródziemnomorskiej oraz polskiej. Na terenie obiektu znajduje się zadaszona arena jeździecka o wymiarach 30m x 70m dostępna przez cały rok.

Park Krajobrazowy Wzniesień Łódzkich

Otoczenie parku krajobrazowego gwarantuje ciszę i spokój niezbędne w trakcie organizacji konferencji, integracyjnych imprez firmowych, przyjęć okolicznościowych, pikników czy weekendowych wyjazdów poza miasto. To wszystko znajduje się jedyne 12 km od centrum Łodzi i 98 km od Warszawy z dogodnym dojazdem trasą A2.

konferencje i sale bankietowe

Sale Konferencyjne

Konferencja, szkolenie czy spotkanie biznesowe - Campoverde zapewni Ci najlepsze miejsce do pracy i wymiany myśli. Sprawdź wysoki standard i dostępność sal konferencyjnych na rok 2020.

Atrakcje

Atrakcje

Na terenie obiektu znajduje się zadaszona arena jeździecka o wymiarach 30m x 70m dostępna przez cały rok. Oferujemy oczywiście możliwość skorzystania z lekcji jazdy konnej.

jedzenie - campoverde

Restauracja

O podniebienia naszych gości zadba szef kuchni serwujący dania kuchni śródziemnomorskiej oraz polskiej. Oferujemy również catering wraz z obsługą.