Sale konferencyjne Campoverde Łódź

Konferencja, szkolenie czy spotkanie biznesowe - Campoverde zapewni Ci najlepsze miejsce do pracy i wymiany myśli.

Sala konferencyjna – Łódź

Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowe Campoverde posiada w pełni wyposażone, klimatyzowane sale konferencyjne dzielone mobilnym systemem szczelnych akustycznie ścian, które w zależności od potrzeb Gości możemy przygotować w różnych ustawieniach. Dostosujemy się do Klienta – w zależności od planów i potrzeb organizatora eventu, ilości uczestników konferencji czy szkoleń, a także formy, w jakiej prowadzone są poszczególne panele, ustawiamy stoły i krzesła tak, by wszystkim było wygodnie i by jak najefektywniej skupiali się na meritum.

Centrum konferencyjne Łódź w Parku Krajobrazowym Wzniesień Łódzkich

W centrum konferencyjnym Campoverde znajduje się pomieszczenie o powierzchni 350 m2, które można rozdzielić na dwa mniejsze – nasza największa sala konferencyjna charakteryzuje się niepowtarzalnym widokiem na arenę i tereny zielone. W ofercie znajdą Państwo także dwa przestronne lounge roomy (80 m2 i 150 m2), a także business room o powierzchni 15 m2. Poniżej znajduje się lista wszystkich dostępnych pomieszczeń. Nasze centrum konferencyjne jest świetnie wyposażone w sale o różnej wielkości powierzchni.

  • Konferencyjna 2A   –   218m2
  • Konferencyjna 2B   –   127m2
  • Konferencyjna 2A+2B   –   350m2
  • Lounge Room   –   80m2
  • Lounge Room 2 – 150m2
  • Business room   –   15m2

Centrum konferencyjne Campoverde doskonale nadaje się do urządzania różnorodnych wyjazdów służbowo-integracyjnych. Łódź to idealne miasto na tego typu eventy – położone jest w centrum kraju, a w okolicy znajdują się ciekawe obiekty historyczne warte zobaczenia w przerwie między kolejnymi wykładami czy spotkaniami.

Hotel z salą konferencyjną Łódź – łódzkie

Dla tych odwiedzających, którzy nie planują zwiedzania, a jedynie chcą się zrelaksować w przerwie między kolejnymi etapami pracy, mamy bogatą ofertę. Oprócz sal szkoleniowych Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowe Campoverde zapewnia całą infrastrukturę wypoczynkową: pokoje noclegowe o wysokim standardzie oraz apartamenty z jacuzzi, możliwość zorganizowania pełnego wyżywienia nawet dla kilkuset osób, a także liczne atrakcje na miejscu, takie jak sauna, spa, siłownia czy arena jeździecka. Nasze centrum konferencyjne to miejsce, w którym uczestnicy szkoleń, konferencji i innych firmowych eventów wypoczną w strefie relaksacyjnej. Dzięki temu wyjeżdżają od nas z nową dawką wiedzy, zrelaksowani i w pełni gotowi do działania.

Obiekty konferencyjne łódzkie

Sale konferencyjne w Ośrodku Konferencyjno-Wypoczynkowym Campoverde umożliwiają zorganizowanie różnego rodzaju eventów biznesowych. Dzięki dużym powierzchniom i mobilnym ścianom przestrzeń można przestrzeń dostosowujemy do oczekiwań organizatorów wydarzeń. Ergonomiczny układ stołów i krzeseł, nowoczesne wyposażenie Sali konferencyjnej i strefa wypoczynkowa w Campoverde stwarzają warunki idealne do rozwoju i do wypoczynku. Zapraszamy firmy z całej Polski do Sali konferencyjnej w sercu Polski!

W związku z panującą sytuacją pandemiczną i obowiązującymi obostrzeniami, pragniemy zapewnić, iż dbamy o bezpieczeństwo naszych Gości. Całą przestrzeń dostosowujemy do tych nadzwyczajnych okoliczności, w trosce o zdrowie odwiedzających nas Gości i naszego personelu.

Z NASZYCH USŁUG Z SUKCESEM SKORZYSTALI

Z NASZYCH USŁUG Z SUKCESEM SKORZYSTALI

Kilka słów od klientów

? Wszystko na bardzo wysokim poziomie! ?

W imieniu firmy Mewa Textil-Service Sp. z o.o. składam podziękowania dla Hotelu Campoverde w Łodzi oraz dla jego pracowników. Nasza firma organizowała kilkukrotnie konferencje w Hotelu. Za każdym razem całość świadczonych usług, począwszy od sali konferencyjnej, poprzez restaurację i pokoje, a skończywszy na atrakcjach dla naszych pracowników stały na bardzo wysokim poziomie. Różnorodność propozycji oraz otwarcie na potrzeby klienta sprawiają, że każdy znajdzie w tym Hotelu ofertę dopasowaną do swoich potrzeb. Życzymy personelowi Hotelu samych sukcesów oraz równie usatysfakcjonowanych gości.

? Pragnę wyrazić ogromne uznanie! ?

W imieniu Zarządu firmy Lechpol Electronics pragnę wyrazić ogromne uznanie dla personelu Centrum Konferencyjnego Campoverde w Łodzi za świetną jakość świadczonych usług. Dzięki Państwa zaangażowaniu i profesjonalnemu podejściu organizacja spotkania szkoleniowo – konferencyjnego dla kierowników sieci sklepów Rebel Electro, które odbyło się w dniach 18-19.09.2019r. przebiegła sprawnie i profesjonalnie. Byliśmy pod wrażeniem elastyczności i otwartości na potrzeby klienta oraz wysokich kwalifikacji zaangażowanych pracowników. Doceniamy profesjonalizm organizacyjny, przyjazną atmosferę oraz pyszną kuchnię. Cieszę się, że nasze spotkanie odbyło się w lokalu spełniającym najwyższe standardy obsługi, w którym każdego rodzaju imprezy jest możliwa. Życzę dalszych sukcesów i ciągle powiększającego się grona sympatyków Państwa Ośrodka.

Firma, która świadczy usługi rzetelnie

Centrum Konferencyjno – Wypoczynkowe Campoverde zrealizowało profesjonalnie i zgodnie z umową usługę cateringową polegającą na zapewnieniu przerwy kawowej i wyserwowaniu obiadu wraz z przygotowaniem sali, stanowisk do wydawania jedzenia i obsługą kelnerską dla grupy 700 osób w trakcie dwóch dni szkolenia. Polecamy współpracę z Campoverde jako firmy, która świadczy usługi rzetelnie, z dbałością o ich standard i zadowolenie Gości.

Efekt pracy spełnił nasze wszelkie wymagania!

Departament Funduszu Rozwoju Obszarów Wiejskich Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi potwierdza, iż Centrum Konferencyjno – Wypoczynkowe CAMPOVERDE w Łodzi, przy ul. Grabińskiej 43, zorganizowało spotkanie podsumowujące „Konkurs Konik” połączone z uroczystym wręczeniem nagród laureatom konkursu. Zamówienie obejmowało: najem sali konferencyjnej oraz obsługę restauracyjną dla grupy 210 osób, w tym zapewnienie przerw kawowych, dwudaniowego obiadu, serwisu gastronomicznego. Rekomendujemy w/w firmę jako solidną i w pełni przygotowaną do realizacji usług konferencyjno – gastronomicznych. Zamówienie było wykonane terminowo i profesjonalnie, z należytą starannością. Efekt pracy spełnił nasze wszelkie wymagania.

Należycie i zgodnie z umową!

Centrum Konferencyjno – Wypoczynkowe Campoverde wykonało organizację usługi spotkania firmowego należycie i zgodnie z umową.

Uroczysta kolacja i OPEN BAR dla grupy!

Centrum Konferencyjno – Wypoczynkowe Campoverde zrealizowało profesjonalnie i z najwyższą starannością usługę polegającą na zapewnieniu noclegów, Sali konferencyjnej z pełnym wyposażeniem orz pełnej gastronomii z uroczystą kolacją i OPEN BAR’em dla grupy 40 osobowej. Polecam korzystanie z usług Campoverde jako miejsca, które oferuje bardzo dobry standard i jakość obsługi.

Wszelkie zdania świadczone były profesjonalnie i terminowo!

Ośrodek Konferencyjno – Noclegowy CAMPOVERDE z siedzibą przy ul. Grabińskiej 43 w Łodzi świadczył usługę gastronomiczno – noclegową dla 84 pracowników KRUS. Wszelkie zdania wynikające z wzajemnych uzgodnień i przyjętych obowiązków świadczone były profesjonalnie i terminowo.

Liczymy na dalszą tak owocną współpracę!

Pragniemy udzielić referencji Ośrodkowi Campoverde z siedzibą w Łodzi przy ul. Grabińskiej 43 za profesjonalne podejście i solidnie przygotowaną obsługę szkolenia. Z usług Ośrodka Campoverde, FSM Polska korzystała pierwszy raz przy organizacji szkolenia firmowego, ale już nawiązaliśmy nić stałej współpracy na kolejne imprezy okolicznościowe i konferencje biznesowe. Tak wykonana usługa odznaczyła się przygotowaniem zaplecza gastronomicznego jak i noclegowego, ogromnym zaangażowaniem pracowników, oraz perfekcyjnym wsparciem technicznym. Jak najbardziej polecamy Ośrodek Campoverde jako godnego zaufania partnera, świadczącego swoje usługi na najwyższym poziomie, rzetelnie i sumiennie. Całokształt przebiegu dotychczasowej współpracy pozwala nam postrzegać Ośrodek Campoverde jako partnera, który traktuje w sposób właściwy swoje zobowiązania wobec klienta. Liczymy na dalszą tak owocną współpracę oraz życzymy licznych sukcesów.

Starannie, należycie i zgodnie z umową!

Centrum Konferencyjno – Wypoczynkowe CAMPOVERDE wykonało organizację usługi spotkania starannie, należycie i zgodnie z umową.

Chciałbym jeszcze raz serdecznie podziękować!

W imieniu firmy AFRISO Sp. z o.o. chciałbym jeszcze raz serdecznie podziękować za należyte, staranne i zgodne z umową zorganizowanie konferencji w Centrum Konferencyjno – Wypoczynkowym CAMPOVERDE.

Pozytywne wrażenia uczestników z pobytu

Firma Albea Poland Sp. z o.o. współpracowała z Ośrodkiem Campoverde, goszczącym naszych pracowników w trakcie realizacji cyklu szkoleń na wiosnę. Campoverde zapewniło nam odpowiednie przygotowanie sali szkoleniowej oraz niezbędnego sprzętu, pokojów, posiłków, dodatkowych atrakcji, a także elastyczność przy ustaleniach organizacyjnych. Efektem naszej współpracy były pozytywne wrażenia uczestników z pobytu, miła atmosfera ośrodka oraz życzliwa obsługa personelu. Polecamy Ośrodek Campoverde jako sprawdzone miejsce na wyjazdy służbowe, obsługujące gości w sposób profesjonalny, z zachowaniem wszystkich standardów dobrej współpracy.

Campoverde zapewniło materiały konferencyjne i reklamowe!

Centrum Konferencyjno – Wypoczynkowe Campoverde zrealizowało profesjonalnie i z najwyższą starannością usługę polegającą na zapewnieniu noclegów dla grupy, sali konferencyjnej z pełnym wyposażeniem oraz pełnej gastronomii w ramach dwudniowej konferencji organizowanej przez naszą firmę dla 120 osób. Campoverde zapewniło również materiały konferencyjne i reklamowe oraz obsługę fotograficzną i video wydarzenia. Polecamy współpracę z Campoverde.

Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić Campoverde!

Mamy przyjemność potwierdzić profesjonalizm i doświadczenie pracowników Centrum Konferencyjno - Wypoczynkowego w Łodzi. Campoverde zorganizował ona zlecenie Wojewódzkiego Urzędy Pracy w Łodzi konferencję dla 50 osób. Usługa obejmowała: wynajem pokoi dla gości, wynajem sali konferencyjnej oraz zapewnienie obsługi gastronomicznej. Zamówienie zrealizowane zostało z należytą starannością, a organizacja imprezy spełniła oczekiwania zamawiającego, jak i zaproszonych Gości. Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić Campoverde jako firmę profesjonalną, świadczącą usługi konferencyjno-gastronomiczne na wysokim poziomie.

Szkolenie było przygotowane profesjonalnie

Niniejszym zaświadczam, iż Ośrodek Campoverde, z siedzibą w Łodzi, przy ulicy Grabińskiej 43, był organizatorem szkolenia dla naszego Banku. Szkolenie było przygotowane profesjonalnie, z najwyższą starannością na wysokim poziomie. W związku z powyższym polecam wszystkim zainteresowanym korzystanie z usług Ośrodka Campoverde.

Piknik w stylu dzikiego zachodu dla 580 osób!

Centrum Konferencyjno - Wypoczynkowe Campoverde zrealizowało profesjonalnie i z najwyższą starannością usługę polegającą na zapewnieniu noclegów dla grupy, sali konferencyjnej z pełnym wyposażeniem oraz pełnej gastronomii wraz z organizacją pikniku w stylu dzikiego zachodu przy chacie grillowej z dodatkowymi atrakcjami, zapewnieniem obsługi muzycznej i scenicznej oraz fotograficznej dla grupy 580 osób naszemu Klientowi, który organizował imprezę firmową na terenie Campoverde. Tak jak poprzednio polecamy współpracę z Campoverde ze względu na świadczenie usług rzetelnie, z dbałością o ich wysoki standard i zadowolenie Gości.

Dbałość o wysoki standard usług

Centrum Konferencyjno – Wypoczynkowe zorganizowało profesjonalnie i z najwyższą starannością usługę polegającą na zapewnieniu noclegów dla grupy, Sali konferencyjnej z pełnym wyposażeniem oraz pełnej gastronomii w ramach dwudniowej konferencji organizowanej przez nasza firmę dla Klienta dla 120 osób. Campoverde zapewniło również oprawę muzyczną wydarzenia. Polecamy współpracę z Campoverde jako miejsca, które świadczy usługi rzetelnie, z dbałością o ich wysoki standard i zadowolenie Gości.

Serwowane posiłki były wysokiej jakości

Firma Agrii Polska Sp. z o.o. organizowała w różnych terminach, w latach 2016-2018 w Ośrodku Campoverde w Łodzi szkolenia dla kilkuset osób. Skorzystaliśmy z usług noclegowych oraz gastronomicznych. Rekomendujemy Ośrodek Campoverde jako oferujący usługi na najwyższym poziomie. Rzetelność, punktualność, elastyczność i miła obsługa to podstawowe atuty cechujące to miejsce. Serwowane posiłki były wysokiej jakości, a przestrzenne sale pozwoliły komfortowo odbyć szkolenie.

Zawsze chętnie tu wracamy

Firma COLWAY z przyjemnością korzysta z Centrum Konferencyjno - Wypoczynkowego Campoverde. Cenimy ten ośrodek za profesjonalną organizację spotkań biznesowych, otwartość i współpracę w trakcie ustalania szczegółów oraz rzetelną obsługę. Zarówno infrastruktura obiektu, jak i serwis spełniają nasze oczekiwania, dzięki temu możemy mieć pewność, że nic nas nie zaskoczy, co w efekcie daje ogromny komfort pracy. Nasi goście zawsze czują się tu komfortowo i są zadowoleni zarówno ze standardu pokojów, jak i gastronomii, dlatego zawsze chętnie tu wracamy. Polecamy Campoverde jako znakomite Centrum Konferencyjno- Wypoczynkowe.

Miejsce, które świadczy usługi rzetelnie

Centrum Konferencyjno – Wypoczynkowe Campoverde zrealizowało profesjonalnie i z najwyższą starannością usługę polegającą na zapewnieniu noclegów dla grupy, sali konferencyjnej z pełnym wyposażeniem oraz pełnej gastronomii w ramach dwudniowej konferencji organizowanej przez naszą firmę dla Klienta terminie 23-24.09.2017 dla 90 osób. Campoverde zapewniło również oprawę muzyczną wydarzenia. Polecamy współpracę z Campoverde jako miejsca, które świadczy usługi rzetelnie, z dbałością o ich wysoki standard i zadowolenie Gości.

Polecamy współpracę z Campoverde

Centrum Konferencyjno - Wypoczynkowe Campoverde zrealizowało profesjonalnie i z najwyższą starannością usługę polegającą na zapewnieniu noclegów dla grupy, sali konferencyjnej z pełnym wyposażeniem oraz pełnej gastronomii, a także kolacji grillowej z oprawą Dj’a w ogródku przy chacie grillowej dla naszego Klienta grupy 90 osób. Polecamy współpracę z Campoverde jako miejsca, które świadczy usługi rzetelnie, z dbałością o ich wysoki standard i zadowolenie Gości.

1 Step 1
Previous
Next
FormCraft - WordPress form builder
jedzenie - campoverde

Restauracja

O podniebienia naszych gości zadba szef kuchni serwujący dania kuchni śródziemnomorskiej oraz polskiej. Oferujemy również catering wraz z obsługą.

Atrakcje

Atrakcje

Na terenie obiektu znajduje się zadaszona arena jeździecka o wymiarach 30m x 70m dostępna przez cały rok. Oferujemy oczywiście możliwość skorzystania z lekcji jazdy konnej.