Restauracja Campoverde w Łodzi

W restauracji Campoverde w Łodzi przygotowujemy posiłki kuchni śródziemnomorskiej i polskiej. Za wyrafinowane smaki odpowiedzialny jest szef kuchni, który dba o najdrobniejsze szczegóły, dzięki czemu nasi Goście cieszą się niepowtarzalnymi smakami, a radość z próbowania najróżniejszych potraw umila im wyjątkowe podanie dań. Każda wizyta w restauracji Campoverde jest ucztą dla zmysłów i okazją, by zasmakować wspaniałej atmosfery, która towarzyszy nam każdego dnia. Restauracja zlokalizowana jest w spokojnej, zielonej okolicy – lokal mieści się na przedmieściach, 20 minut od centrum Łodzi. Chcesz zorganizować przyjęcie okolicznościowe, wigilię firmową za miastem lub inną imprezę firmową dla pracowników? Campoverde to idealne miejsce dla Ciebie. Wyśmienita kuchnia, miła obsługa kelnerska i świetna kawa sprawiają, że nasza restauracja to obiekt na wysokim poziomie, do którego chce się wracać.

Rodzinne obiady, spotkania biznesowe w Łodzi

W restauracji Campoverde gościmy całe rodziny, grupy przyjaciół, a także osoby ze świata biznesu. W restauracji często pojawiają się także Pary Młode, które degustują naszą kuchnię, by wspólnie ustalić menu na sale weselna Łódź, które planują zorganizować właśnie u nas. Istnieje także możliwość świętowania mniejszych bądź większych uroczystości – rocznice, urodziny czy inne uroczyste przyjęcia rodzinne, a także wigilie firmowe i inne biznesowe spotkania.

Organizujemy dla gości śniadania, obiady i lunche, przygotowujemy pyszne dania kuchni polskiej i śródziemnomorskiej dla rodzin i pracowników firm. Nasi kucharze tworzą wyjątkowe potrawy, które zaspokajają nawet najbardziej wymagające podniebienia. W naszym lokalu skosztujesz najlepszych dań polskich. Serwowane przez nas dania to tradycyjne polskie potrawy, makarony, pizza, lody rzemieślnicze, słodkości – dania i przystawki na uroczysty obiad lub firmowy lunch. Chcesz zorganizować przyjęcie weselne w restauracji w Łodzi? Planujesz firmową wigilię dla pracowników łódzkiej firmy? Poznaj nasze menu i odwiedź nas w Łodzi przy ulicy Grabińskiej 43.

Niespotykane smaki w restauracji Campoverde

Skupiamy się na przyrządzaniu pysznych dań z kuchni śródziemnomorskiej i kuchni polskiej, stawiając na świeże, wysokiej jakości składniki. Szef kuchni dba, by nasi Goście odkrywali smaki, których nie znali lub poznawali je na nowo. Przygotowujemy dania polskie (smaczne jak domowe!), makarony, jakich nie powstydziłaby się prawdziwa włoska restauracja i wiele innych potraw. Istnieje także możliwość przygotowania potraw według wcześniejszych ustaleń. Restauracja Łódź Campoverde to miejsce wyjątkowych smaków. Każda z potraw przygotowanych przez naszych kucharzy to małe dzieło sztuki. Przygotujemy zarówno polskie potrawy, jak i owoce morza, dania mięsne i dania wegetariańskie specjalnie dla wegetarian. Zastanawiasz się, gdzie dobrze zjeść w Łodzi? Nie musisz szukać dalej – zapraszamy do skosztowania dań prosto od naszych mistrzów gotowania!