Sale weselne Łódź – sala weselna i bankietowa

Campoverde to coś więcej niż sala weselna. To miejsce, w którym ugościcie swoich gości w najlepszy możliwy sposób. Wygodna sala weselna, pyszna kuchnia, elastyczność w kwestiach organizacyjnych oraz piękne tereny dookoła obiektu czynią z Campoverde miejscem idealnym na wesele w Łodzi. Wszystkie Pary Młode, które szukają wymarzonej przestrzeni na organizację przyjęcia weselnego w naszym mieście, serdecznie zapraszamy do odwiedzin naszego ośrodka oraz kontaktu – opowiedzcie nam, jak wyobrażacie sobie swoje wesele, a my pomożemy Wam spełnić marzenia.

Campoverde – sala weselna w Łodzi

Ślub to wyjątkowe wydarzenie. Para Młoda, a także jej najbliżsi dokładają wszelkich starań, by nie tylko sam ślub, ale także wesele przebiegły perfekcyjnie. Poszukiwania sali weselnej to jeden z ważniejszych punktów na liście planów Pary Młodej. Miejsce, w którym odbędzie się przyjęcie weselne musi spełniać wiele oczekiwań Młodych, dlatego decyzja o rezerwacji powinna być przemyślana i poprzedzona dokładnym rekonesansem. Wszystkich, którzy rozpoczynają przygotowania do ślubu zapraszamy do odwiedzenia Campoverde – przekonajcie się na własne oczy, dlaczego warto zorganizować wesele właśnie u nas!

Sala weselna w Łodzi – wesele z widokiem na Park Krajobrazowy Wzniesień Łódzkich

Szukając sali weselnej, pod uwagę należy wziąć lokalizację. Campoverde znajduje się na obrzeżach Łodzi. Wokół naszego ośrodka rozpościerają się piękne widoki na polany, a także na pobliski las. Campoverde mieści się bowiem w Parku Krajobrazowym Wzniesień Łódzkich. To znakomita wiadomość dla wszystkich, którzy szukają sali weselnej blisko centrum Łodzi, a jednocześnie z dala od miejskiego zgiełku.

Pary Młode oraz goście mają możliwość zrobić sobie przerwę i zaczerpnąć świeżego powietrza. Piękny widok jest także inspiracją i pięknym tłem dla sesji ślubnej w plenerze. Również goście korzystają z pięknych krajobrazów, chętnie pozując razem z Parą Młodą lub robiąc zdjęcia we własnym zakresie. A to wszystko jest możliwe, nie oddalając się od miasta. Przestrzeń wokół Campoverde wykorzystywana jest także do organizowania różnego rodzaju atrakcji dla gości weselnych – pokazy sztucznych ogni czy zimne ognie odpalone o północy są doskonałym przerywnikiem w zabawie. Niekiedy także po pierwszym tańcu Pary Młodej wszyscy goście zapraszani są do odtańczenia poloneza, podczas którego rodziny i przyjaciele Młodych zaczynają się integrować.

Dodatkowym atutem jest również znakomita infrastruktura. Dobry dojazd do centrum Łodzi znacząco ułatwia organizację wesela – dotarcie z kościoła lub USC nie zajmuje dużo czasu, nie mają z nim problemów także niezmotoryzowani goście, którzy z łatwością dojadą tutaj taksówką. Z kolei gościom, którzy przyjeżdżają własnym samochodem, zaparkują go na naszym parkingu. Na osoby, które po weselu pragną wypocząć na miejscu czekają dwuosobowe pokoje o wysokim standardzie oraz apartamenty z jacuzzi.

Sala weselna Campoverde – restauracją z kuchnią polską i śródziemnomorską

Campoverde dysponuje własną restauracją, w której szef kuchni przygotowuje najlepsze dania kuchni polskiej i śródziemnomorskiej. To dwa najpopularniejsze kierunki kulinarne, po które sięgamy najczęściej, dlatego komponując nasze menu, postawiliśmy właśnie na nie. Wyśmienity smak dań zawdzięczamy naszym utalentowanym kucharzom, a także najlepszej jakości produktom, które są podstawą każdej dobrej kuchni.

Sale weselne i bankietowe na mniejsze przyjęcia weselne, komunie Łódź

W Campoverde dysponujemy pięcioma przestronnymi salami bankietowymi. Na jednym weselu możemy ugościć aż 180 osób, a w przypadku odpowiedniego połączenia stołów ponad 200. Pary Młode mają do dyspozycji stoły prostokątne i stoły okrągłe, dzięki czemu istnieje duża dowolność w sposobie usadzenia gości. Elastyczność w zorganizowaniu przestrzeni daje także mobilny dębowy parkiet, który możemy dowolnie ustawiać, dostosowując się do ustawienia i liczby stołów.

W naszych salach bankietowych odbywają się nie tylko wesela, ale także przyjęcia okolicznościowe – komunie, rocznice czy imprezy firmowe. Duża swoboda w aranżację sali bankietowej, możliwość przygotowania zarówno dużego wesela, jak i skromnego obiadu ślubnego, wspomniana wcześniej pyszna kuchnia oraz przyjazna atmosfera czynią z Campoverde miejsce idealne do świętowania uroczystości rodzinnych czy organizacji firmowych eventów, takich jak Wigilia firmowa czy impreza integracyjna. Przyjmujemy także gości biznesowych – szkolenia i konferencje mogą być przerwane ciepłym posiłkiem lub treściwymi przekąskami.

Pary Młode, które szukają sali weselnej w Łodzi, a także inne osoby i firmy, które planują przyjęcie lub event, zapraszamy do kontaktu – wspólnie omówimy szczegóły, pomożemy w przygotowaniu wyjątkowego wydarzenia i podpowiemy ciekawe rozwiązania.

POBIERZ BEZPŁATNY PORADNIK

Sale weselne

1 Step 1
"WESELE NA MEDAL - czyli 10 NIEZBĘDNYCH PUNKTÓW przed KAŻDYM ślubem!" - BEZPŁATNY PORADNIK
Imię i nazwisko
Numer telefonu
Previous
Next
FormCraft - WordPress form builder
jedzenie - campoverde

Restauracja

O podniebienia naszych gości zadba szef kuchni serwujący dania kuchni śródziemnomorskiej oraz polskiej. Oferujemy również catering wraz z profesjonalną i niezwykle miłą obsługą, która zapewnia gościom najwyższy standard.

Atrakcje

Atrakcje

Na terenie obiektu znajduje się zadaszona arena jeździecka o wymiarach 30 m x 70 m dostępna przez cały rok. Oferujemy oczywiście możliwość skorzystania z lekcji jazdy konnej, które urozmaicą różne imprezy okolicznościowe.

konferencje i sale bankietowe

Sale Konferencyjne

Konferencja, szkolenie czy spotkanie biznesowe - Campoverde zapewni Ci najlepsze miejsce do pracy i wymiany myśli. Sprawdź wysoki standard i dostępność sal konferencyjnych na rok 2020.